הוצאה לפועל

עורך דין הוצאה לפועל

משרדנו מתמחה בהוצאה לפועל על כל המשתמע לכך, הגשת בקשת רשות להתגונן, התנגדות לביצוע שטר וטענת פרעתי.

כמו כן למשרדנו ניסיון רב בביטול עיקולים, איחוד תיקים,ביטול הגבלת יצירה מהארץ, ביטול עיקול חשבונות בנק, ביטול עיקול משכורת, הסדר נושים ובקשות חדל״פ במסגרת הוצאה לפועל לחייב שחובותיו נמוכים מ150,000 ש״ח.

ניתן לבחון הגשת הליך מקוצר לשיקום והבראה כזה המותאם למידותיו ויכולתו הכלכלית של הלקוח.

עו"ד הוצאה לפועל

עו"ד הוצאה לפועל

ההוצאה לפועל היא למעשה הזרוע הביצועית של בתי המשפט בכל הנוגע לחובותיו של אדם אחד כלפי האחר. ישנם אמנם חייבים החומקים מתשלום חובותיהם ויעשו כל שביכולתם כדי לא לשלם, אך ישנם לא מעט אנשים שנקלעו לחובות ומתקשים להחזיר אותם והדבר לא נעשה בכוונה תחילה. עו"ד הוצאה לפועל ייצג את החייבים בתהליכים שונים שישנם מול ההוצאה לפועל ומול הזוכים (הנושים) כדי להביא לכך שהעניין ייפתר במהירות האפשרית. הוא גם מייצג זוכים המעוניינים לקבל את כספם חזרה.

באילו תהליכים מעורב עו"ד  הוצאה לפועל?

כאשר מדובר בחייב, ישנם שני מצבים עיקריים: חייב אשר מכיר בחובותיו וחייב אשר אינו מכיר בהם. כאשר החייב מכיר בחובותיו, הוא יוכל בעזרת עו"ד הוצאה לפועל להגיש בקשה לפרוס את החוב לתשלומים או להפחית מעט בחוב כדי שיוכל לשלמו. ניתן להגיע עם הנושה להסדר חוב גם מחוץ לבית המשפט בעזרת עורך דין בעל ניסיון בניהול מו"מ והגעה להסדרי חוב. כאשר מדובר בחייב אשר אינו מכיר בחובו, עורך הדין יעמוד לצידו בפעולות כמו התנגדות לביצוע שטר או המחאה, הגשת בקשה לעיכוב הליכים וגם טענת פרעתי במקרה בו לטענת החייב החוב המדובר כבר נפרע. הליך נוסף בו ילווה עורך דין המומחה בתחום הוא חדלות פרעון ושיקום כלכלי.

איך לבחור את עורך הדין?

הליכי הוצאה לפועל לסוגיהם הם מורכבים. ההתנהלות מול ההוצאה לפועל כמובן אינה נעימה יכולה לכלול פעולות שאף אדם לא מייחל להן כמו עיקולים והטלת הגבלות שונות. לכן, חשוב מאוד לבחור עו"ד הוצאה לפועל אשר מתמחה בתחום. נדרש ידע רב בחוקים הקשורים להתנהלות מול הוצאה לפועל כמו גם ניסיון מעשי רב, הכרת כל אחד מההליכים. הדבר חשוב בין אם עורך הדין מייצג את החייב ובין אם את הזוכה. גם עבור הזוכים התנהלות מול הוצאה לפועל אינה פשוטה וכדי לקבל את המגיע להם או לפחות את הקרוב ביותר אליו חשוב שגם הם יהיו מיוצגים ומלווים ע"י עורך דין בעל ניסיון רב בייצוג זוכים וחייבים.

משרד עורכי דין PD בניהולן של עו"ד דניאל לוין הררי ועו"ד פרי כץ פוזיילוב עוסק בכל הקשור להוצאה לפועל, מייצג חייבים וזוכים בהליכים השונים כולל מורכבים כמו חדלות פרעון ושיקום כלכלי. מוזמנים ליצור קשר.

השאירו פרטים:

עוד בנושא

עורך דין חובות

עורך דין חובות

כניסה לחובות היא לצערנו מצב מוכר ומשותף לאנשים רבים ברחבי המדינה. גם אלה שראו את עצמם כשייכים למעמד הביניים מוצאים את עצמם בשנים האחרונות נכנסים

קרא עוד »