הסדרי חוב

עו"ד הסדר חוב

משרדנו מוביל בתחום הסדרי חוב תוך סיווג ההליך המתאים מבין האפשרויות המוצעות בחוק.

לרבות על ידי הליכי הסדר באמצעות בית משפט ואף ישירות מול הנושים.

עורך דין הסדר חוב

עורך דין הסדר חוב

המצב בו אדם צובר חובות רבים לנושים שונים הוא לצערנו לא מצב נדיר, במיוחד בשל מצבים לא צפויים כמו הקורונה שגרמה למשבר כלכלי עולמי או מצב ביטחוני בעייתי שגורם לשיתוק מסוים של המשק ולקריסת עסקים במיוחד באזורים הבעייתיים. יש לא מעט אנשים החושבים שענייני הוצאה לפועל וחובות כבדים קשורים לעולם הפשע. הדברים לגמרי לא כך. יש אמנם עבריינים שדרך פעולתם כוללת אי תשלום וצבירת חובות אותם הם אינם מתכוונים לשלם אך יש לא מעט אנשים ישרים "מן הישוב" אשר צוברים חובות. עורך דין הסדר חוב יכול בעזרת הכלים שברשותו להביא לפתרון הדברים בדרך הטובה ביותר עבור החייב.

מהן הדרכים בהן יכול עורך דין הסדר חוב לסייע?

כאשר החייב מודע לחוב ואף מגלה רצון להסדיר אותו, יכול עורך דין הסדר חוב לנהל מהלך של מו"מ מול עורך דינו של הנושה במטרה להגיע להסדר חוב, הסדר כלשהו בו יוכל החייב לעמוד כדי להחזיר את החוב ושיהיה מקובל גם על הנושה. הן לנושה והן לחייב יש אינטרס לפתור את הדברים מחוץ לכותלי בית המשפט בתהליך שהוא קל, מהיר וזול יותר מהתנהלות משפט. לכן, הנושה יכול לבוא לקראת החייב בפריסת החוב לתשלומים או ויתור על חלק מסוים כדי לקבל את התשלום באופן מרוכז. אם אין מנוס, עורך דין הסדר חוב ייצג את החייב בבית המשפט ויעשה גם כאן כל שניתן כדי להביא לכך שהחלטת בית המשפט תאפשר לחייב לשים את העניין מאחוריו. כאשר מדובר על חוב גדול ועל כמות גדולה של נושים, ההסדר יכול להגיע באמצעות כניסה להליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי.

חשיבות בחירת עורך דין מומחה בתחום

כדי להגיע להסדר חוב שיהווה פתרון למצב, חשוב לחפש עורך דין הסדר חוב שיהיה בעל ניסיון רב בתחום. כדאי לוודא שכל הנוגע לחובות ולהתנהלות מול הוצאה לפועל הוא תחום ההתמחות המרכזי של עורך הדין. מדובר על תחום מורכב מאוד. לא פשוט עבור החייב להגיע מול הנושה להסדר שיוכל לעמוד בו תוך שמירה על רמת חיים סבירה והימנעות ממצב בו כל הכנסותיו הולכות רק להחזרת החובות. ניסיון וידע בנושא, ניסיון בניהול מו"מ בתחום רגיש כ"כ ויכולת שכנוע מעולה הם הכרחיים כאשר מחפשים עורך דין שייצג אתכם בעניין. כך מומלץ לעשות הן בתור החייבים והן בתור הנושים.

משרד עורכי דין PD עוסק כבר שנים בכל הקשור להוצאה לפועל, הליכים של הסדרת חובות ואף גביית חובות והוא עושה זאת במקצועיות רבה. מוזמנים ליצור קשר.

עורך דין להסדר חובות

עורך דין להסדר חובות

עבור רוב החייבים, צבירת חובות ועמידה מול נושים רבים יותר הן עניין מלחיץ שגורם לשיבוש בשגרת החיים הנורמלית. מן הצד השני, גם עבור נושים אשר הלוו כספים לחייבים מתוך ידיעה שהם יקבלו אותם בחזרה ורואים שלא כך קורה מדובר בעניין מתסכל מאוד. ברוב המקרים, שני הצדדים מעדיפים להגיע להסדר כלשהו ולסיים עם העניין. עורך דין להסדר חובות הוא הגורם אליו צריכים לפנות הן הנושה כדי לתבוע את כספו והן החייב כאשר הוא מקבל התראה כלשהי על נקיטת צעדים כנגדו. עורך דין המתמחה בתחום יהיה בעל ניסיון הן בייצוג נושים/ זוכים והן בייצוג חייבים בהליכים השונים באמצעותם ניתן להגיע להסדר חובות.

מתי מומלץ לפנות אל עורך דין להסדר חובות?

הפניה אל עורך דין להסדר חובות צריכה להיות מוקדמת ככל האפשר. בתור חייבים, כאשר אתם רואים שיש  לכם חוב גדול שלא תצליחו להסדיר בכוחות עצמכם והייתם רוצים שעורך דין המומחה בעניין ינהל בשמכם מו"מ מול הנושים כדי להגיע להסדרה כלשהי וכמובן ברגע שאתם מקבלים התראה על נקיטת צעדים נגדכם זהו הזמן לפנות לעורך הדין. ככל שהוא יהיה מעורב בדברים בשלב מוקדם יותר כך הסיכוי להגעה לפשרה כלשהי מחוץ לכותלי בית המשפט היא גבוהה יותר. כמובן שגם במקרה שהנושה אינו מעוניין להגיע לפתרון מחוץ לכותלי בית המשפט אלא מתעקש להגיש תביעה עורך הדין יעמוד לצידכם וייצג אתכם.

מה חשוב בבחירת עורך הדין?

בחירת עורך דין להסדר חובות חייבת להיות בחירה מושכלת ולא מתוך לחץ. כמובן שהנסיבות שהובילו אתכם לצורך בפניה לעורך הדין הן לא ,פשוטות ומלחיצות אך הבחירה עצמה צריכה להיעשות בקור רוח. עורך דין להסדר חובות חייב להיות מומחה בתחום, בעל ניסיון רב בייצוג לקוחות במצבים דומים. חשוב לוודא שכל הקשור להסדרת חובות וענייני הוצאה לפועל הם תחום ההתמחות המרכזי שלו. אם זהו תחום ההתמחות המרכזי הידע שלו בחוקים או בתקדימים משפטיים שישנם בנושא יהיה רב יותר. מעבר לפן המקצועי בחרו עורך דין שתרגישו איתו בנוח. אתם נמצאים בתקופה ובמצב לא פשוטים וחשוב שיעמוד לצידכם אדם שישרה עליכם ביטחון.

משרד עורכי דין PD עוסק בכל הנוגע להוצאה לפועל והוביל לקוחות רבים להסדרת חובות בהצלחה. מוזמנים ליצור קשר.

השאירו פרטים:

עוד בנושא

עורך דין חובות

עורך דין חובות

כניסה לחובות היא לצערנו מצב מוכר ומשותף לאנשים רבים ברחבי המדינה. גם אלה שראו את עצמם כשייכים למעמד הביניים מוצאים את עצמם בשנים האחרונות נכנסים

קרא עוד »