עורך דין פשיטת רגל במרכז

עו"ד פשיטת רגל במרכז

במצבים המאתגרים עימם אנו מתמודדים, רבים נקלעים לחובות רבים וצוברים לא רק עוד ועוד חובות אלא גם עוד ועוד נושים אשר רוצים לקבל את כספם. חלקם יעשו זאת בדרכים שאינן חוקיות וגורמות לחייב הרבה מאוד לחץ. הליך חדלות פרעון ושיקום כלכלי נועד לתת לבעלי חובות  דרך להצליח להסדיר את חובותיהם, לרכז את כלל החובות לכדי "סל" אחד כך שההתנהלות לא תהיה מול כל נושה בנפרד, זאת בנוסף לכך שאם יעמוד בתנאים שיוצבו לו חלק מחובותיו ימחקו. לכן, חייבים רבים העומדים בתנאים הראשונים מחפשים עורך דין פשיטת רגל במרכז שילווה אותם בתהליך.

למה חשוב לשים לב בבחירת עורך דין פשיטת רגל במרכז?

בחירה נכונה של עורך דין פשיטת רגל במרכז או בהתאם לאזור המגורים יכולה לעשות קודם כל את ההבדל בין כניסה לתהליך לבין אי כניסה אליו. ההבדל בין קבלת אדם לתהליך לבין אי קבלתו תלויה, מעבר לעמידתו בתנאים הראשוניים, בבקשה שיגיש. עורך דין פשיטת רגל במרכז שהוא בעל ניסיון רב ואף מכיר את הגורמים הרלוונטיים בלשכת ההוצאה לפועל יוכל להגדיל משמעותית את הסיכויים. מעבר לכך צריך עורך הדין להיות בעל ידע וניסיון רב בתחום הוצאה לפועל עם דגש על חדלות פרעון. חשוב לוודא שזהו תחום ההתמחות המרכזי שלו ומאחוריו תיקים רבים שהסתיימו בכניסה לתהליך ובהצלחתו עד קבלת צו הפטר.

מהם השלבים בתהליך חדלות פרעון ושיקום כלכלי?

השלב הראשון בתהליך הוא הגשת הבקשה עד לקבלת האישור לכניסה לתהליך. אז מרוכזים כל חובותיו של אדם ומכאן ישנה הקפאת הליכים אם ישנם מול כל נושה בנפרד. השלב הבא הוא שלב ביניים לבדיקות נכסיו של החייב אם ישנם, מצבו, מה הביא אותו לכדי חובות אלה ועוד. בשלב זה חלים איסורים והגבלות על החייב כמו שלילת רישיון, עיכוב יציאה מהארץ ועוד. השלב הבא הוא קביעת צו תשלומים והשיקום הכלכלי. החייב צריך לעמוד בתשלום החודשי שייקבע כמו גם בדרישות אחרות הקשורות לשיקום הכלכלי. שלב זה ימשך מספר שנים עד לסיום התשלום החודשי. לאחר מכן ינתן צו הפטר ומחיקת יתר החובות.

משרד עורכי דין PD מתמחה בכל הקשור להוצאה לפועל וחדלות פרעון. הוא מלווה חייבים בהצלחה רבה גם במצבים מורכבים. מוזמנים ליצור קשר.

השאירו פרטים:

עוד בנושא

עורך דין חובות

עורך דין חובות

כניסה לחובות היא לצערנו מצב מוכר ומשותף לאנשים רבים ברחבי המדינה. גם אלה שראו את עצמם כשייכים למעמד הביניים מוצאים את עצמם בשנים האחרונות נכנסים

קרא עוד »