פשיטת רגל

עורך דין פשיטת רגל

הליך חדלות פירעון נועד להבריא ולשקם כלכלית חייבים שאין ביכולתם לשלם חובותיהם.

למשרדנו 10 שנות ניסיון בהליכים אלו.

משרדנו מלווה את לקוחותיו החל מהגשת הבקשה ועד לקבלת צו ההפטר תוך שמירה על זכויותיו בהליך תוך השגת התוצאה הטובה ביותר.

עו"ד פשיטת רגל

עו"ד פשיטת רגל

המצבים הלא פשוטים שאזרחי מדינת ישראל צריכים לעמוד בהם מקשים על רבים לחיות בכבוד. עסקים רבים מתפרקים ובעליהם נכנסים לחובות וכך גם אנשים פרטיים. הליך שנקרא בעבר פשיטת רגל השתנה במאפיינים מסוימים ב 2019 מתוך הבנה שרבים נקלעים לקשיים ולחובות שאין ביכולתם לשלם ולא מדובר על התחמקות מתשלום. עו"ד פשיטת רגל יסייע לחייבים העומדים בתנאים להיכנס להליך זה הנקרא היום חדלות פרעון ושיקום כלכלי ולעבור אותו עד לקבלת צו הפטר.

מהו תפקידו של עו"ד פשיטת רגל

כאמור, עו"ד פשיטת רגל ילווה את החייב צעד אחרי צעד בתהליך הלא קצר ובהחלט מורכב הזה. כדי להכנס להליך חדלות פרעון ושיקום כלכלי יש לעמוד בתנאים מסוימים ראשוניים אך חשוב שהגשת הבקשה תתבצע ע"י או לפחות בליווי עו"ד פשיטת רגל בעל ניסיון רב. כך דברים יהיו מנוסחים היטב והסיכויים לכניסה להליך יהיו גבוהים יותר. עורך הדין מלווה את החייב גם בשלבים הבאים, כמו תקופת הביניים בה נערכות בדיקות שונות על מצבו של החייב, האם יש נכסים ברשותו ועוד. בתקופה זו מוטלות על החייב מגבלות שונות כמו עיכוב יציאה מהארץ. אם ישנם תנאים נוקשים מדי עורך הדין יעשה כל שביכולתו להביא להתחשבות בחייב. השלב הבא הוא קביעת צו תשלומים: התשלום החודשי שצריך החייב לשלם ומחולק בין כל נושיו. גם כאן ישים לב עורך הדין לתנאים וינסה לשפר אותם כדי שהחייב יוכל לעמוד בחובותיו אך גם לחיות בכבוד. כך עורך הדין עירני לכל שלב בתהליך עד לקבלת צו ההפטר המיוחל.

בחירה נכונה של עורך דין- צעד חשוב ביותר

החייב ללא ספק חש חסר אונים בשל המצב אליו הגיע. לכן, בחירת עו"ד פשיטת רגל שיעמוד לצידו ויוביל את התהליך הוא הדרך שלו להשפיע על אופן התבצעות הדברים ועד  כמה האדם המייצג אותו מול הרשויות יעשה את עבודתו נאמנה. עורך הדין צריך להיות בעל ידע וניסיון רב בתחום, כולל הובלת הליכי חדלות פרעון ושיקום כלכלי בהצלחה ובכלל התנהלות מול ההוצאה לפועל ובית המשפט בנושא רגיש זה. הוא צריך גם להיות אמפתי ולהשרות תחושת ביטחון הן מהמקום המקצועי והפן מהמקום הרגשי.

משרד עורכי דין PD מתמחה בכל הקשור להתנהלות מול הוצאה לפועל וייצוג חייבים בתהליכים שונים כולל חדלות פרעון ושיקום כלכלי. מוזמנים ליצור קשר.

השאירו פרטים:

עוד בנושא

עורך דין חובות

עורך דין חובות

כניסה לחובות היא לצערנו מצב מוכר ומשותף לאנשים רבים ברחבי המדינה. גם אלה שראו את עצמם כשייכים למעמד הביניים מוצאים את עצמם בשנים האחרונות נכנסים

קרא עוד »