עורך דין גביית חובות במרכז

עורך דין גביית חובות במרכז – עו"ד PD

אחת הסיבות לכך שעסקים רבים נקלעים לקשיים היא כי אינם מקבלים בזמן את התשלום עבור עבודתם. עניין הגבייה הוא בעייתי עבור רבים שיש בבעלותם עסק. אין להם את הזמן ליצור קשר מספר פעמים עם כל לקוח אשר לא שילם בכלל או שילם באופן חלקי. לעיתים מדובר על כסף רב, למשל כשאלה פרויקטים וגם שירות ארוך טווח בו הלקוח לא שילם במשך מספר חודשים ואף יותר. לא מומלץ לחכות עם הדברים יותר מדי. כאשר אתם רואים שפניתם ללקוח מספר פעמים והוא אינו משלם, כדאי לערב בעניין עורך דין גביית חובות במרכז אשר בעזרתו תתחילו בנקיטת צעדים נגד האדם או החברה שאינם משלמים את הנדרש.

באילו מהלכים יהיה מעורב עורך דין גביית חובות במרכז?

בשלב הראשון עורך הדין יבחן את הדברים ויראה מהי התוכנית הנכונה ביותר לפעולה מול החייב. בשלב  זה ייבדקו כל המסמכים שיכולים לתמוך בתביעה, כמו חשבוניות שנשלחו לחייב, חוזה שנחתם מולו ועוד. השלב הבא יהיה כתיבת מכתב התראה ושליחתו לחייב. חשוב שהמכתב ייכתב ע"י עורך דין גביית חובות במרכז ולא ע"י הנושה עצמו כדי להצביע על כוונות רציניות ביותר וכדי להביא תמיכה משפטית לכך שתביעת החוב אכן מוצדקת. פעמים רבות החייב יגיב כבר בשלב הה מתוך רצון לפתור את הדברים מחץ לכותלי בית המשפט. עורך הדין ייצג את הנושה בצורה הטובה ביותר אך מתוך מטרה להגיע להסדר חוב שיהיה מקובל עליו ומשתלם עבורו. אם הדברים אינם אפשריים הוא ייצג את הנושה בבית המשפט בתביעה כנגד החייב או בהליכים בהוצאה לפועל.

לבחור עורך דין מומחה בתחום

ייצוג נושה וקבלת מלוא החוב או לפחות את רובו אינם פשוטים. עד כמה שלנושה נראה מובן מאליו שמגיע לו לקבל את החוב במלואו, הדברים יכולים להיות מורכבים הרבה יותר. פתיחת תיק בהוצאה לפועל ודאגה לכך שיתבצעו עיקולים כנגד החייב או פעולות אחרות שיביאו להחזרת החוב, וגם ייצוג הנושה מול החייב במו"מ דורשים הרבה מאוד ידע וניסיון, יכולת גבוהה בניהול מו"מ וליטיגציה. אם חשוב לכם, ובצדק, לקבל את המגיע לכם אל תתפשרו. בחרו עורך דין גביית חובות במרכז שיש לו את הניסיון המתאים לכך.

משרד עורכי דין PD עוסק בכל הקשור להוצאה לפועל וגביית חובות. המשרד מייצג בהצלחה זוכים אשר מנסים לקבל את הכספים המגיעים להם. מוזמנים ליצור קשר.

השאירו פרטים:

עוד בנושא

עורך דין חובות

עורך דין חובות

כניסה לחובות היא לצערנו מצב מוכר ומשותף לאנשים רבים ברחבי המדינה. גם אלה שראו את עצמם כשייכים למעמד הביניים מוצאים את עצמם בשנים האחרונות נכנסים

קרא עוד »